poniedziałek, 6 stycznia 2014

Bardzo ważna informacja.

Kochani. Mam dla Was kilka wiadomości i każda osoba, która to przeczyta niech zostawi po sobie komentarz. Jeśli zostawiasz komentarz jako osoba anonimowa, podpisz się w jakiś sposób.

Okey. Zaczynamy.
Rozdziały. Wiem, wiele razy i to już nie raz przepraszałam, że rozdziały się nie pojawiają w terminie. Ale ja mam też życie prywatne, szkołę, rodzinę i przyjaciół. Owszem, w szkole czy w domu zawsze coś próbuję nabazgrać, gdy mam tylko czas. W ostatnim czasie też wena mnie opuściła i nie ma zamiaru jak na razie wrócić, ale staram się jak mogę. Kolejny rozdział postaram się wstawić w tym tygodniu, jednak nic nie obiecuję.


Komentarze.
Pod rozdziałami jest średnio 5-9 komentarzy, a odwiedzin prawie 5 tysięcy.. Pod notkami typowo informacyjnymi nie ma komentarzy w ogóle, to jeszcze bardziej mnie dobija. Naprawdę, im więcej komentarzy tym większa motywacja dla mnie. Proszę Was o jedno. Jeśli przeczytacie, zostawcie po sobie komentarz. Nawet jeśli anonimowo, bo np. nie posiadacie konta to postaraj się zastosować do tej zasady : " Jeśli zostawiasz komentarz jako osoba anonimowa, podpisz się w jakiś sposób.".


Powiadomienia.
Jeśli chcecie być informowani o rozdziałach, po prostu zajrzyjcie do zakładki Informowani, albo pod rozdziałem/notką napiszcie, że chcecie zostać poinformowani o każdym nowym rozdziale i zostawcie do siebie kontakt, np. GG, Twitter'a, mail'a itd.


Nowe opowiadanie.
W trakcie tworzenia jest nowy projekt. Little Dark Love to nowe opowiadanie, które wystartuje z początkiem (?!) lutego. O czym będzie? Dowiecie się niedługo.


Zawieszenie bloga.
Jeśli Wasza aktywność chociaż odrobinkę nie wzrośnie to chyba zawieszę bloga na jakiś czas, ale to jeszcze nie jest pewne. I nie, to nie jest szantaż.


TO TYLE. Naprawdę zostawcie po sobie komentarz w tej notce nawet jako anonimki podpisane.. to dla mnie bardzo ważne.

Do następnego,
~`Pajka, wasza autorka. xx

13 komentarzy:

 1. O kurczę, zawaliłam po całości, bo nie komentowałam :x przepraszam, ja sobie wyobrażam, że to dla autora musi być bardzo ważne, przecież to świadczy o czytelnikach, wiadomo liczba wyświetleń też, ale przede wszystkim komentarze i ich opinie, a leniwa ja, jak to zwykle nie chce mi się ruszyć mózgownicy i czegokolwiek napisać. więc przepraszam jeszcze raz, jest nowy rok, spinam poślady, pracuje mózgiem i obiecuję, że będę się starać pisać komentarze pod rozdziałami, zmotywowałaś mnie do działania haha!
  Czekam na kolejny rozdział, buziaki! :***
  @pure_emotions_

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie tak, że zawaliłaś. Czasami się zapomina, wiem, bo też tak mam. Rozumiem też, że wiele osób ma swoje obowiązki i zajęcia, ale skoro już przeczytaliście to skomentujcie chociaż... to bardzo motywuje ;)

   Usuń
 2. przeczytałam . skarbie nie zawieszaj bloga jest dużo osób które czyta twoje wypociny . twój blog jest super . pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyta tak, ale komentuje mniej. Dlatego nawet jeśli ktoś komentuje anonimowo to chciałabym aby w jakiś sposób się podpisał.

   Usuń
 3. nie pozwalam Ci zawiesić bloga, nieee :x
  @PierogiDlaMiley

  OdpowiedzUsuń
 4. ejj no! rozumiemy Cię, że jest trudno i wgl, ale proszę nie zawieszaj bloga..przecież ja tego nie przeżyję! a co do drugiego opowiadania..nie mogę się doczekać <3 kocham Cię ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zawieszam :) To będzie ostateczność. Wiem, że nie możesz się doczekać, hahha :D Ja Ciebie też <3

   Usuń
 5. Nie zawieszaj bloga. Wiem, komentarze bardzo motywują, ale ludziom się nie chce, nie rozumiem dlaczego. Jak mają czas na przeczytanie to mogliby poświęcić tą minutę więcej na komentarz.
  ~K (nigdy się nie podpisywałam)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie rob tego blagam ^^ strasznie sie przywiazalam do tego opwiadania :D obiecuje teraz bd czesciej komentowala hyhy -- Jess xx

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie pozwalam i kropka. :D
  ~Agnes

  OdpowiedzUsuń
 8. blog ma dzialac!! niunia nie pozwala na zaowieszenia...@smieszka1d

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie zawieszaj! Dopiero znalazłam tego bloga, przeczytałam całość jednym tchem (naprawdę masz talent i pomysł), dochodzę do ostatniej notki i ... mowę mi odjęło. Błagam nie zawieszaj...
  @husaria1698

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję. Co do zawieszenia, to czytam wasze wszystkie komentarze i jak narazie nie mam zamiaru, tylko proszę o to, aby każda osoba, która przeczytała rozdział zostawiła po sobie komentarz, bo wasze opinie są dla mnie bardzo ważne! :)

   Usuń